Eseménynaptár- június
Írta: Karpathegyine - Dátum: Szeptember 16 2018 19:23:34

JÚNIUS

NAP

T.NAP

ESEMÉNY

FELELŐS

SZOMBAT

1.

 

 

 

VASÁRNAP

2.

 

 

 

HÉTFŐ

3.

173.

 

 

KEDD

4.

174.

NEMZETI ÖSSZET. NAPJA

Tanulmányi kirándulás

 

Osztályfőnökök

SZERDA

5.

175.

Tanulmányi kirándulás

Osztályfőnökök

CSÜTÖRTÖK

6.

176.

Tanulmányi kirándulás

Osztályfőnökök

PÉNTEK

7.

177.

Tanulmányi kirándulás

Osztályfőnökök

SZOMBAT

8.

 

 

 

VASÁRNAP

9.

 

PÜNKÖSD

 

HÉTFŐ

10.

 

PÜNKÖSD

 

KEDD

11.

178.

Rendőrség részéről előadás a 7-8. osztályoknak

 

SZERDA

12.

179.

Bankett 17.00

Geosits Krisztina

CSÜTÖRTÖK

13.

180.

 

 

PÉNTEK

14.

181.

Utolsó tanítási nap.

Ballagási főpróba, Bolondballagás 12 óráig.

Pedagógusok

Osztályfőnökök, MK-vezetők, igazgató, ig.h.

Geosits Krisztina

SZOMBAT

15.

 

 A tanév utolsó tanítási napja.

 

VASÁRNAP

16.

 

 

 

HÉTFŐ

17.

 

Osztályozó értekezlet

Bizonyítványírás, összeolvasás (délután)

Idegen nyelvi mérés adatainak megküldése az Oktatási Hivatal felé

Bizonyítványok leadása Ált. isk. értesíti a járási hivatalt/áll. int. fent. központot a HÍD I-II.-be javasolt tanulóiról

Kárpáthegyi Józsefné

pedagógusok

Mérési csoport

pedagógusok , tanulók

 

KEDD

18.

 

 

 

SZERDA

19.

 

Mérési eredmények értékelése

8. osztály részére bizonyítvány kiadás

Mérési csoport

Geosits Krisztina of.

CSÜTÖRTÖK

20.

 

Beiratkozás a középfokú iskolákba és a HÍD-programba

 

PÉNTEK

21.

 

Beiratkozás a középfokú iskolákba és a HÍD-programba

Iskola díszítése a ballagásra

adminisztráció, rendteremtés

 

SZOMBAT

22.

 

Iskola díszítése a ballagásra reggel 7 órától

 

Ballagás és tanévzáró ünnepély 9.00 óra

Beiratkozás a középfokú iskolákba és a HÍD-programba

pedagógusok , tanulók

Kárpáthegyi Józsefné,

 

 

 

VASÁRNAP

23.

 

 

 

HÉTFŐ-PÉNTEK

HÉTFŐ-SZOMBAT

24-28.

24-29.

 

Hagyományőrző tábor az iskolában

Hagyományőrző tábor Balatonszemesen

 

 

       
 

 

 

 


Teljes hír

MÁRCIUS

NAP

T.NAP

ESEMÉNY

FELELŐS

PÉNTEK

1.

114.

 

 

SZOMBAT

2.

 

 

 

VASÁRNAP

3.

 

 

 

HÉTFŐ

4.

115.

 

 

KEDD

5.

116.

 

 

SZERDA

6.

117.

Helyesírási verseny

Vranekné Járányi Csilla

CSÜTÖRTÖK

7.

118.

 

 

PÉNTEK

8.

119.

Nemzetközi Nőnap

 

SZOMBAT

9.

 

 

 

VASÁRNAP

10.

 

 

 

HÉTFŐ

11.

120.

 

 

KEDD

12.

121.

 

 

SZERDA

13.

122.

 

 

CSÜTÖRTÖK

14.

123.

Ünnepi megemlékezés a Faluházban

Szőlősyné Nagy Melinda

 4. osztály

 

 

PÉNTEK

15.

 

Nemzeti ünnep

 

SZOMBAT

16.

 

 

 

VASÁRNAP

17.

 

 

 

HÉTFŐ

18.

124.

Felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala

Fenntarthatósági Témahét

Geosits Krisztina

 

Szőlősyné N. Melinda

KEDD

19.

125.

 

 

SZERDA

20.

126.

Látogatás az óvodában

Kárpáthegyi Józsefné

Szőlősyné N. Melinda

CSÜTÖRTÖK

21.

127.

Úszásoktatás kezdete (5. osztály)

 

A tanulói adatlapok módosításának lehetősége

Wittmanné Ángyás Eszter

 

Geosits Krisztina

PÉNTEK

22.

128.

A tanulói adatlapok módosításának lehetősége

Víz világnapja

Geosits Krisztina

 

Rajztanárok

 

 

SZOMBAT

23.

 

 

 

VASÁRNAP

24.

 

 

 

HÉTFŐ

25.

129.

Módosító adatlapok elküldése

 

Geosits Krisztina

 

KEDD

26.

130.

Papírgyűjtés

 

Alsós of.: Pálfi Ágnes

Felsős of.: Geosits K.

SZERDA

27.

131.

Papírgyűjtés

Alsós of.: Moharosné B. Ágnes

Felsős of.: Harmati O.

CSÜTÖRTÖK

28.

132.

Az általános iskolák tájékoztatása a Hídprogramról

Kárpáthegyi Józsefné

PÉNTEK

29.

133.

Nyílt nap

 

SZOMBAT

30.

 

 

 

VASÁRNAP

31.

 

 

 

 

ÁPRILIS

NAP

T.NAP

ESEMÉNY

FELELŐS

HÉTFŐ

1.

134.

 

 

KEDD

2.

135.

 

 

SZERDA

3.

136.

Népdaléneklési verseny

Geosits K.

CSÜTÖRTÖK

4.

137.

 Munkaértekezlet (gyereknap, tanév végi teendők)

 

PÉNTEK

5.

138.

III. kézműves foglalkozás: Csalogató

 

SZOMBAT

6.

 

 

 

VASÁRNAP

7.

 

 

 

HÉTFŐ

8.

139.

Szülői értekezlet a leendő 1. osztályosoknak

Digitális Témahét

Szőlősyné N. Melinda

 

Papp Irén

KEDD

9.

140.

 

 

SZERDA

10.

141.

 

 

CSÜTÖRTÖK

11.

142.

Versmondó (Költészet napja)

I. osztályosok beíratása

Vranekné J. Csilla

Mészárosné Andrea

PÉNTEK

12.

143.

I. osztályosok beíratása

Mészárosné Andrea

SZOMBAT

13.

 

 

 

VASÁRNAP

14.

 

 

 

HÉTFŐ

15.

144.

IV. kézműves fogl.

Húsvéti készülődés

 

Pedagógusok

 

KEDD

16.

145.

Háromnegyedéves értékelés (osztályzatok ellenőrzése és egyeztetése)

Holokauszt áldozatainak emléknapja

 

Osztályfőnökök

 

 

Történelem tanárok

 

 

SZERDA

17.

146 .

Szünet előtti utolsó tan. nap

 

CSÜTÖRTÖK

18.

 

Tavaszi szünet

 

PÉNTEK

19.

 

Tavaszi szünet

 

SZOMBAT

20.

 

Tavaszi szünet

 

VASÁRNAP

21.

 

Húsvét Tavaszi szünet

 

HÉTFŐ

22.

 

Húsvét Tavaszi szünet

 

KEDD

23.

 

Tavaszi szünet

 

SZERDA

24.

 

6. tanítás nélküli munkanap

 

CSÜTÖRTÖK

25.

147.

Szünet utáni első tanítási nap

Mérési csoport megbeszélése, a nyelvi és kompetenciamérés előkészítése

Mérési csoport

 

 

PÉNTEK

26.

148.

Népdaléneklési verseny

Fizikai állapotfelmérés (NETFIT) vége

 

Geosits Krisztina

Harmati Orsolya

SZOMBAT

27.

 

 

 

 

VASÁRNAP

28.

 

 

 

HÉTFŐ

29.

149.

Olvasási verseny (alsós)

Borsóné M. Szilvia

KEDD

 

 

30.

150.

Középiskolai felv. értesítések megküldése a jelentkezőknek és az ált. iskoláknak

Geosits Krisztina

 

 

MÁJUS

NAP

T.NAP

ESEMÉNY

FELELŐS

SZERDA

1.

 

A MUNKA ÜNNEPE

 

CSÜTÖRTÖK

2.

151.

Munkaértekezlet (gyereknap, tanév végi teendők)

 

PÉNTEK

3.

152.

Anyák napja

 

SZOMBAT          

4.

 

 

 

VASÁRNAP

5.

 

 

 

HÉTFŐ

6.

153.

 

 

KEDD

7.

154.

Alsós helyesírási verseny

Pálfi Ágnes

SZERDA

8.

155.

 

 

CSÜTÖRTÖK

9.

156.

 

 

PÉNTEK

10.

157.

Madarak és Fák napja

Rajztanárok

SZOMBAT          

11.

 

 

 

VASÁRNAP

12.

 

 

 

HÉTFŐ

13.

158.

 

 

KEDD

14.

159.

 

 

SZERDA

15.

160.

Írásbeli idegen nyelvi mérés, 6., 8. osztály

Mérési csoport

CSÜTÖRTÖK

16.

161.

 

 

PÉNTEK

17.

162.

 

 

SZOMBAT          

18.

 

 

 

VASÁRNAP

19.

 

 

 

HÉTFŐ

20.

163.

 

Szőlősyné Nagy Melinda, Kárpáthegyi Józsefné

KEDD

21.

164.

 

 

SZERDA

22.

165.

 

 

CSÜTÖRTÖK

23.

166.

 

 

PÉNTEK

24.

167.

 

 

SZOMBAT          

25.

 

 

 

VASÁRNAP

26.

 

 

 

HÉTFŐ

27.

168.

 

 

KEDD

28.

169.

 

 

SZERDA

29.

170.

OKÉV mérés-alapkészségek

6. és 8. osztályosok

Mérési csoport

CSÜTÖRTÖK

30.

171.

Tanulmányi kirándulás

Osztályfőnökök

PÉNTEK

31.

172.

Gyereknap (számozott nap)

 

NETFIT eredményeinek feltöltési határideje

Szőlősyné  Nagy Melinda

 

Harmati Orsolya

 

 

 

 

 

 

JÚNIUS

NAP

T.NAP

ESEMÉNY

FELELŐS

SZOMBAT

1.

 

 

 

VASÁRNAP

2.

 

 

 

HÉTFŐ

3.

173.

 

 

KEDD

4.

174.

NEMZETI ÖSSZET. NAPJA

Tanulmányi kirándulás

 

Osztályfőnökök

SZERDA

5.

175.

Tanulmányi kirándulás

Osztályfőnökök

CSÜTÖRTÖK

6.

176.

Tanulmányi kirándulás

Osztályfőnökök

PÉNTEK

7.

177.

Tanulmányi kirándulás

Osztályfőnökök

SZOMBAT

8.

 

 

 

VASÁRNAP

9.

 

PÜNKÖSD

 

HÉTFŐ

10.

 

PÜNKÖSD

 

KEDD

11.

178.

 

 

SZERDA

12.

179.

 

 

Bankett 17.00

Pedagógusok

Osztályfőnökök, MK-vezetők, igazgató, ig.h.

Geosits Krisztina

CSÜTÖRTÖK

13.

180.

 

 

PÉNTEK

14.

181.

Utolsó tanítási nap.

Ballagási főpróba, Bolondballagás 12 óráig.

Pedagógusok

Osztályfőnökök, MK-vezetők, igazgató, ig.h.

Geosits Krisztina

SZOMBAT

15.

 

 A tanév utolsó tanítási napja.

 

VASÁRNAP

16.

 

 

 

HÉTFŐ

17.

 

Osztályozó értekezlet

Bizonyítványírás, összeolvasás (délután)

Idegen nyelvi mérés adatainak megküldése az Oktatási Hivatal felé

Bizonyítványok leadása Ált. isk. értesíti a járási hivatalt/áll. int. fent. központot a HÍD I-II.-be javasolt tanulóiról

Kárpáthegyi Józsefné

 

pedagógusok

 

 

 

Mérési csoport

 

 

pedagógusok , tanulók

 

KEDD

18.

 

8. osztály részére bizonyítvány kiadás

Geosits Krisztina of.

SZERDA

19.

 

Mérési eredmények értékelése

Mérési csoport

CSÜTÖRTÖK

20.

 

Beiratkozás a középfokú iskolákba és a HÍD-programba

 

PÉNTEK

21.

 

Beiratkozás a középfokú iskolákba és a HÍD-programba

Iskola díszítése a ballagásra

adminisztráció, rendteremtés

 

SZOMBAT

22.

 

Iskola díszítése a ballagásra

 

Ballagás és tanévzáró ünnepély 9.00 óra

Beiratkozás a középfokú iskolákba és a HÍD-programba

pedagógusok , tanulók

Kárpáthegyi Józsefné,

 

 

 

VASÁRNAP

23.

 

 

 

HÉTFŐ

24.

 

 

 

KEDD

25.

 

 

 

SZERDA

26.