Oldal betöltése ...

TÁMOP-3.1.4.C-14-2015-0114 pályázat megvalósítása

Innovatív fejlesztések a

Baracskai Kozma Ferenc Általános Iskolában

A Kozma Ferenc Általános Iskola 2015. év tavaszán nyert pályázati támogatást, melynek keretében a féléves megvalósítási időszakban számos programot valósíthatott meg tanulói számára. A pályázat lehetőséget adott az iskola eszközparkjának jelentős fejlesztésére, a diákok nyári táborokban, iskolai foglakozásokon vehettek részt, valamint az iskola pedagógusai új ismereteket szereztek.

A pályázati konstrukció célja a gyermekek és fiatalok nevelésének kiteljesítése a test, a lélek és az értelem arányos fejlesztésének, illetve az ismeretek, készségek, képességek, jártasságok, attitűdök és az erkölcsi rend összhangjának tiszteletben tartásával, valamint a társadalmi leszakadás megakadályozása a tehetséggondozás a nevelés-oktatás eszközeivel.

Ennek megvalósításához az iskola a TÁMOP-3.1.4.C-14-2015-0114 jelű pályázata révén

12 000 000 Ft összegű támogatáshoz jutott Magyarország költségvetése, és az Európai Unió Európai Szociális Alapja révén.

Kréta
Fotók